najlepsze pędzle

Czy warto je kupić? Przydadzą się wszystkie, czy może zestawy są kompletnie nie przemyślane?

Nanshy to brytyjska firma, która produkuje pędzle z syntetycznego włosia. Co ważne (a szczególnie dla mnie), nie testuje ich na zwierzętach! W swojej ofercie posiada dwa warianty kolorystyczne trzonków – biały oraz czarny – rzecz jasna wybrałam czarny 😉 W ich ofercie znajdziemy zestawy pędzli do makijażu oka czy makijażu twarzy. Można oczywiście kupić każdy z osobna.

Znam już wiele, wiele firm, które produkują pędzle. Przeglądając ofertę delikatnie wahałam się, czy wybrać zestawy właśnie z tej firmy. Teraz z dumą mogę stwierdzić, że warto.

Podzieliłam pędzle na trzy grupy :

1. pędzle do makijaż oczu,

2. ścięte pędzle do makijażu twarzy,

3. puszyste pędzle do makijażu twarzy.

 

Makijaż oczu jest dla mnie najistotniejszy. Jestem bardzo wybredną bestią i potrzebuję na prawdę solidnych pędzli ;). Mam manię na punkcie blendowania, więc puszysty pędzelek był dla mnie najistotniejszy. Wybór Nanshy, spełnił moje oczekiwania. Cudowny design, solidne trzonki, dobre jakościowo włosie i przemyślany dobór najważniejszych pędzli. Czego oczekiwać więcej? To zależne jest tylko od Was! 😉

 

Co do ściętych pędzli – to moje pierwsze, więc dopiero uczę się ich używać. Bardzo polubiłam Angled Airbrush, ponieważ dzięki skośnemu ścięciu to coś w rodzaju lepszej wersji flat-top. Pozwala dotrzeć do trudno dostępnych miejsc na twarzy i jest idealny do kosmetyków mineralnych.

 

Na koniec zostawiłam puszyste pędzle. Te, które miałam wcześniej były słabej jakości, co przekładało się na makijaż. Pędzle Nanshy mają miękkie, gęste i przyjemne w dotyku włosie. Szczególnie pokochałam ten do różu oraz bronzera. Nakładanie ich to teraz czysta przyjemność!

Podsumowując. Nie będę już się zastanawiać, od kogo dostanę dobrej jakości pędzle. Wybór dla mnie jest w tej chwili tylko jeden – Nanshy. I piszę to z czystym sumieniem. Na prawdę warto! Będą idealne zarówno dla początkujących, jak i osób, które malują już wiele lat. Cena jak na pędzle, nie jest wygórowana, co jest w wielu przypadkach dodatkowym plusem.

Poniżej macie linki do stron, gdzie możecie je kupić! Ja już to zrobiłam, teraz czekam na Wasze doświadczenia!

Nanshy  /  Lady Makeup  /  Minti Shop  /  Cocolita