homo zwiazek

Post trochę inny niż zwykle i zapewne będzie jednym z niewielu tego typu. Nie darzę sympatią pisania o życiu prywatnym, tym bardziej o czymś, co jest dla mnie najważniejsze. Chciałabym Wam tylko pokazać, jak to wygląda. Być może trochę złamię stereotypy.

Spotkałyśmy się dwa i pół roku temu w klubie. Właściwie był to chytry plan, bo zanieśli mnie do palarni, kiedy była tam też i ona. Spaliłam buraka, a Katarzyna miała ochotę rozpłakać się ze śmiechu. Tak było, nie kłamię! Jak to często bywa, po delikatnym wstydzie, rozmawiałyśmy do rana. I tak jest do dziś.

Nie martwcie się! Nie będzie to ckliwy post, po którym chce się wymiotować tęczą.

Dotychczas nie myślałam, że będę tak szczęśliwa z kobietą. Właściwie dopiero po roku związku z Katarzyną potrafię powiedzieć, że jestem lesbijką. Dzięki temu czuję się w stu procentach spełniona. Przy kobiecie czuję się bezpiecznie, czego nie doświadczyłam przy żadnym mężczyźnie. Uwielbiam tą delikatność i subtelność.

Rzadko mówię o naszym związku. Nie jesteśmy małpkami w cyrku, aby wszystkim to pokazywać. Miłość pokazujemy przede wszystkim sobie, w czterech ścianach lub, gdy idziemy gdzieś w odludne miejsce, aby całkowicie nacieszyć się naszym uczuciem. Nigdy ne spotkałyśmy się z nietolerancją, czy też obraźliwymi komentarzami… może dlatego, że Kasia wygląda jak mężczyzna, a ja jak malutka dziewczynka. Nie przeszkadza nam to. Trzeba kochać siebie i innych takimi jacy na prawdę jesteśmy, nie ograniczając właśnych horyzontów.

 

Nie chcemy wyjeżdżać z Polski. Może w tym momencie nasza przyszłość w tym kraju słabo wygląda, ale to właśnie tu chcemy kiedyś się pobrać i być prawdziwą rodziną. Wierzę, że tak będzie. I pamiętajcie, miłość nie wyklucza!